Adamo E Eva

Marlen’den Yeryüzü’nün tüm Âşıklarına;


Marlen’in, Yeryüzü’nün ilk âşıkları Âdem ve Havva’ya ve onların nezdinde bütün başlangıçlara adadığı limitli kalem serisi Adamo ed Eva, bu 14 Şubat’ta “Hayatınıza” hayat katacak.

Âdem ile Havva, Cennetin Eden Bahçesi’ndeki İyilik ve Kötülük Bilgisi Ağacı’nın yasak meyvesini yiyerek insanlığın o ilk günahını işleyince cennetten kovulmuşlar ama Tanrı’nın verdiği bir fırsatla Dünya’da her şeye yeniden başlamışlardı. Adem’i Yeryüzü’nün tozundan Havva’yı da Âdem’in kaburga kemiğinden yaratan Tanrı, böylece onları birbirlerinin ayrılmaz bir parçası kılmıştı.

Marlen 28 roller ve 38 dolma kalemden oluşturduğu bu seçkin ve harika limitli seriyi insanlığın ilk çifti Âdem ve Havva’nın nezdinde tüm “başlangıçlara” adamaktan gurur duyuyor. Kalemlerin üzerindeki temsillerin çizilmesi için özel olarak Sıcak Mine tekniği kullanıldı. Sıcak Mine, toz haline getirilen kristallerin 1200-1500 Fahrenaytta ertildiği bir süreci kapsar. Ürün son haline gelen kadar sayısız aşamalardan geçer. Saydam minenin ilk katmanının boyanması için toz haline getirilip bitki esansları ile karıştırılan renkli kristaller kullanılır. Daha sonra kalem, boya tutana kadar defalarca fırınlanır. Arzulanan sonuç ortaya çıkar çıkmaz da minyatür, transparan bir mine tabakasıyla kaplanır ve parlatılır.

“Onunla” çıktığınız hayat yolunu Marlen’in bu anlamlı kaleminden daha iyi temsil edecek bir hediye olamaz. Belki de her şeye yeniden başlamanız ya da yenilenmeniz için “Marlen Adamo ed Eva Limited Edition” kalemleri Abris Kalemcilikte sizi bekliyor.

 

Nereden Temin Edilir

Bayi listemizi incelemek için lütfen