İnsan Kaynakları

   Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasinda memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturmaktadır.

 


    En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanışma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, iie ve kuruma bağlı, sürekli öğrenme ve gelişime açık, Abris Kalemcilik San. ve Tic. Ltd. Şti. 'de çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.
 

- Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce Abris Kalemcilik ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bununla gurur duymasını istiyoruz. 
- Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inaniyor, çalısma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri katma ve gelişmelerine yardımcı olarak uzun yillar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.
- İnsanlarin esit olduğuna inaniyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalısanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farki gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.

 

 

 

Lütfen Formu Doldurunuz

Tebrikler! Mesajınız alındı.